Garderoba kobiety 50+. Bluzki i sukienki

www.aquatv.pl tuniki wieczorowe eleganckie

Dojrzała kobieta powinna mieć w swojej szafie zestawy ubrań na różne okazje. Kluczowe są tu przede wszystkim odpowiednie bluzki, które można komponować zarówno ze spodniami, jak i spódnicami. Nie zapomnijmy o sukienkach, idealnych na różnego typu okazje. W szafie pani po pięćdziesiątce muszą znaleźć się różne bluzki.

Niezbędna jest klasyczna, biała koszula, którą można założyć do pracy i na uroczystości. Warto mieć również jej kolorową wersję, by zakładać ją na mniej formalne spotkania. Zaopatrz się w jedwabną bluzkę i marynarkę. Takie zestawienie zawsze zdaje egzamin.

Swoją szafę wypełnij zwykłymi t-shirtami, niezastąpionymi przy domowych obowiązkach, pracy w ogrodzie, ćwiczeniach fizycznych czy pieszych wycieczkach. Jeśli chodzi o sukienki, musisz mieć wersję na co dzień, do pracy i na wieczór. Codzienna sukienka może być luźniejsza, a przede wszystkim wygodna. Zdecyduj się na kwiatowe lub geometryczne wzory.

Wersja do pracy najlepiej będzie wyglądała w stonowanych kolorach. Natomiast na wieczorowe wyjścia możesz wybrać klasyczną czarną sukienkę.

Może Ci się również spodoba