Szafa dojrzałej kobiety. Czego unikać?

https://www.planowaniewesela.pl/artykuly/eleganckie-kurtki-zimowe-damskie-te-modele-sprawdza-sie-na-kazda-okazje

Kobieta po pięćdziesiątce również może podążać za modą. Dojrzałe panie powinny postawi na klasyczne kroje, ale nie mogą również rezygnować z żywych kolorów i ekstrawaganckich dodatków. Warto wiedzieć, czego się wystrzegać, by zawsze wyglądać promiennie.

Z szafy należy wyrzucić zbyt luźne ubrania. Takie kroje tylko dodają lat i nie wypływają pozytywnie na wygląd. Unikaj zakładania ubrań jedynie w ciemnych kolorach.

Takie barwy wcale nie odmładzają, a wręcz przeciwnie. Wiadomo, że czarny wyszczupla, ale nie rezygnuj z kolorowych ciuchów. Ożywią Twój strój i sprawią, że będziesz wyglądać pogodniej.

Unikaj ubrań, które nie są przeznaczone dla Ciebie. Chodzi tu przede wszystkim o zbyt krótkie spódniczki czy obcisłe bluzeczki. Takie stroje są dopuszczalne w nastoletnim wieku, ale dojrzałe kobiety powinny się ich wystrzegać.

Nie przesadź również z biżuterią. Naszyjnik czy bransoletka będą dopełnieniem stroju, ale nie możesz przesadzić. Ne obwieszaj się biżuterią, a postaw raczej na jeden modny dodatek.

www.hocoma.pl

Może Ci się również spodoba