Modowe triki z butami

www.wyrowinski.org.pl

Miłośniczki butów, które na co dzień umiejętnie łączą je ze strojem, wiedzą doskonale, jakich sposobów użyć, aby uzyskać pożądany efekt. Znając kilka zasad, możesz skutecznie ukryć mankamenty swojej figury, a wydobyć to, na czym ci zależy. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć swoje nogi, koniecznie dobierz kolor butów do koloru rajstop. Buty w naturalnym odcieniu beżu (tzw.

nude) połącz z cielistymi rajstopami. Jednolita kolorystyka spowoduje, że nogi wydadzą się dłuższe i szczuplejsze. Jeśli założysz do tego delikatną sukienkę z wysokim stanem, dodasz sylwetce lekkości i zmienisz na swoją korzyść proporcje całej sylwetki. Podobny efekt uzyskasz, jeśli do spodni typu rurki włożysz wysokie buty w zbliżonym, a najlepiej tym samym odcieniu.

Dobrym trikiem jest także połączenie butów w neutralnym kolorzez ołówkową, przylegającą spódnicą. Dzięki temu wydasz się wyższa. Efekt ten spotęgujesz, gdy zdecydujesz się na pantofle z czubkami. Komponując na co dzień swój strój na różne okazje, pamiętaj, że możesz z powodzeniem używać skutecznych trików stylizacyjnych.

www.crazyorange.pl

You may also like...