Modowe triki z butami

Sklep online z odzieżą hip hop i streetwear - Unhuman.pl

Miłośniczki butów, które na co dzień umiejętnie łączą je ze strojem, wiedzą doskonale, jakich sposobów użyć, aby uzyskać pożądany efekt. Znając kilka zasad, możesz skutecznie ukryć mankamenty swojej figury, a wydobyć to, na czym ci zależy. Jeśli chcesz optycznie wydłużyć swoje nogi, koniecznie dobierz kolor butów do koloru rajstop. Buty w naturalnym odcieniu beżu (tzw.

nude) połącz z cielistymi rajstopami. Jednolita kolorystyka spowoduje, że nogi wydadzą się dłuższe i szczuplejsze. Jeśli założysz do tego delikatną sukienkę z wysokim stanem, dodasz sylwetce lekkości i zmienisz na swoją korzyść proporcje całej sylwetki. Podobny efekt uzyskasz, jeśli do spodni typu rurki włożysz wysokie buty w zbliżonym, a najlepiej tym samym odcieniu.

Dobrym trikiem jest także połączenie butów w neutralnym kolorzez ołówkową, przylegającą spódnicą. Dzięki temu wydasz się wyższa. Efekt ten spotęgujesz, gdy zdecydujesz się na pantofle z czubkami. Komponując na co dzień swój strój na różne okazje, pamiętaj, że możesz z powodzeniem używać skutecznych trików stylizacyjnych.

sukienka na komunię

Może Ci się również spodoba