Spacer po palmiarni

https://steelstorm.pl/pl/19-trening-silowy Skąd czerpiemy energię do treningu

Palmiarnia to dobry sposób na rozrywkę w rodzinnym gronie. Jedną z najbardziej znanych palmiarni jest ta ulokowana w Poznaniu, która liczy sobie ponad pięćdziesiąt lat. Mimo takiego wieku, to wciąż ciekawa atrakcja turystyczna i warto do palmiarni wybrać się chociaż raz. Może to być równie przyjemna atrakcja co przyjęcia rodzinne w Poznaniu.

A czy dzieciom taka rozrywka może się podobać? Palmiarnia to przede wszystkim źródło wiedzy dla osób zainteresowanych tematyką przyrodniczą. Takie miejsca często odwiedzają studenci Architektury Krajobrazu czy Projektowania Terenów Zieleni. Jednak również osoby zupełnie nie związane z tymi kierunkami znajdą tutaj coś dla siebie.

W palmiarni zobaczysz liczne gatunki roślin z całego świata. W jednym pokoju są drzewa z tropikalnych lasów, a w drugim pustynne krzewy. To jedyna taka okazja, by podziwiać niezwykłą różnorodność przyrody.

Z tego względu palmiarnia spodoba się również dzieciom. Niektóre rośliny naprawdę robią wrażenie – rozmiarem, dziwnym kształtem czy wyjątkowym ubarwieniem. Jeśli szukasz sposobu na spędzenie z dziećmi 1-2 godzin w niedzielne popołudnie, palmiarnia będzie dobrym wyborem.

www.ktp.edu.pl

Może Ci się również spodoba