Problemy z obuwiem i odzieżą

czerwone sukienki

W poprzednim wpisie sygnalizowaliśmy, że kupowanie obuwia i odzieży online, choć opłacalne finansowo, może wiązać się z pewnymi komplikacjami. Trzeba bowiem jasno sobie powiedzieć, że butów ani elementów stroju nie da się przymierzyć na odległość. Polegamy na rozmiarówce podanej przez sklep, która zwykle daje nam wszystkie dane z dokładnością do jednego centymetra.

Każdy z nas może wziąć swoją miarę i sprawdzić, czy wszystkie wartości się zgadzają. Zapada decyzja o kupnie, a gdy towar do nas dotrze okazuje się, że ubranie jest za małe lub zbyt duże, buty cisną lub się wysuwają. Czy można temu jakoś zaradzić? Pewne patenty zrodziły się z praktyki milionów ludzi, którzy na całym świecie kupują stroje za pomocą rozwiązań e-commerce.

Wiele osób szuka upatrzonych w sieci ubrań w sklepach stacjonarnych i tam na spokojnie je przymierza. Jeśli dany rozmiar pasuje, wtedy zamawiają to samo w internecie – zazwyczaj oszczędzając w stosunku do ceny sklepowej. To samo dotyczy obuwia, które również możemy przymierzyć i potem podjąć decyzję.

Początkującym warto takie rady podsunąć.

www.wse.sosnowiec.pl

Może Ci się również spodoba