Internetowy handel obuwiem przyszłość, czy może już przeszłość

Szorty damskie

Okazuje się, że wokół internetowych zakupów obuwia zrodziło się wiele kontrowersyjnych opinii. Jedni twierdzą, że to doskonała forma, podczas gdy inni zarzucają im oszustwa, niedotrzymanie umowy, czy zgłaszają inne problemy.

Prawda jest taka, że każdy ma tu swoje racje, jednak w większości przypadków sklepy online wypadają niekorzystnie. I nie chodzi tutaj już nawet o próbę wprowadzenia na rynek podrabianych butów, czy jakiś tańszych odpowiedników.

Bowiem jakość idzie w parze z daną marką. Zatem, co jest nie tak przy zakupie butów od renomowanego producenta w sieci? Wszystko wynika z procesu, który obejmuje zarówno dostawy paczki, jak jej zwrot.

Niestety Polska nadal posiada słabe zaplecze kurierskie, które jest przyczyną wielu negatywnych opinii. Przede wszystkim sam fakt doliczenia opłaty za przesyłkę, która jest wygórowana w porównaniu do innych zagranicznych sklepów.

Terminy dostaw, jak i wszelkie załatwianie formalności związanych ze zwrotem to także ma tutaj znaczenie. Zatem konieczne jest usprawnienie całej logistyki, która pozwoli na rozwój e-handlu również w tym sektorze.

www.ohmeg.pl

Może Ci się również spodoba