Ebay

duża świeca sojowa płetwy

Ebay to największy serwis, na którym prowadzone są aukcje internetowe mogą z niej korzystać dosłownie wszyscy, którzy zarejestrowali się i wykonali przelew na symboliczną kwotę w celu weryfikacji.

Z serwisu korzystają zarówno firmy jak i klienci indywidualni, sprzedawane produkty są nowe lub używane, ale te informacje muszą być zawarte w aukcji.

Aukcje mogą mieć postać licytacji od konkretnej kwoty lub też „kup teraz” wówczas sprzedawca podaje konkretną cenę produktu i nie ma możliwości negocjacji czy licytacji.

Formy płatności uzależnione są od sprzedającego może zaoferować płatność online, tradycyjny przelew lub płatność przy odbiorze.

Zdecydowanie najwygodniejszą formą jest płatność online, która automatycznie przekierowuje na stronę banku dane do przelewu podświetlane są automatycznie także nie istnieje ryzyko popełnienia błędu.

Ebay nie jest aż tak popularny w Polsce jak Allegro, chociaż serwisy są do siebie bardzo podobne, chociaż wiele osób, które chcą zrobić zakupy za granicami kraju wybiera właśnie ten serwis.

Może Ci się również spodoba