Bielizna wyszczuplająca

profesjonalna tarcza do darta bielizna modelująca biust

Jeżeli nie możesz pogodzić się wadami swojej figury szybko możesz je zniwelować dzięki wyszczuplającej bieliźnie. Pamiętaj jednak o kilku zasadach przy jej wyborze.

Przed zakupem bielizny wyszczuplającej dokładnie zmierz obwód swojego ciała. Koniecznie poznaj swój obwód bioder, tali i biustu – tylko dzięki dokładny pomiarom dobierzesz odpowiednie majtki i biustonosz.

Ponadto nigdy nie kupuj za małej bielizny, ta wyszczuplająca i tak jest bardzo obcisła. Najlepiej będzie, jeżeli kupisz bieliznę w takim rozmiarze, jaki zawsze nosisz.

Pamiętaj również o tym, że ten rodzaj bielizny jest zazwyczaj wykonany z materiałów syntetycznych – jeżeli jesteś uczulona na sztuczne materiały – zrezygnuj z niej. Styliści radzą, aby bieliznę zakładać tylko na tę część ciała, która potrzebuje „korekty”.

Jeżeli masz odstający brzuszek wybierz majtki z wyższym stanem, jeżeli masz mały biust wybierz biustonosz push-up. Pamiętaj, że bielizna wyszczuplająca jest tylko „pomocą chwilową” – gdy ją zdejmiesz twoje mankamenty nie znikną.

www.legowo.pl

Może Ci się również spodoba