Smyk – sklepy z zabawkami

https://unhuman.pl/pol_m_AKCESORIA_Czapki_Bucket-888.html

Smyk to sieć sklepów, które oferują produkty przeznaczone dla dzieci oraz kobiet w ciąży. Dzieci do 14 roku życia znajdą w Smyku zabawki, gry, przybory szkolne i inne artykuły, a z kolei przyszłe mamy będą mogły zakupić ubrania dla siebie i malucha, a także dziecięcą wyprawkę. Spółka Smyk wchodzi w skład grupy Empik Media & Fashion.

Historia sklepu „Smyk” zaczyna się w 1952 rok. Wtedy to powstał Centralny Dom Towarowy w Warszawie. W 2000 roku nastąpiło przekształcenie działalności w spółkę i założono niezależne przedsiębiorstwo Smyk sp.

z o.o., co spowodowało odłączenie sieci od Domów Towarowych Centrum.

Sklepy otwierano głównie w większych polskich miastach. Po osiągnięciu sukcesu w Polsce, firma zdecydowała się na rozwój działalności na międzynarodowym rynku. Pierwszy sklep za granicą został otwarty w berlińskim centrum „Das Schloss”.

Kolejny otworzył się w Kijowie, w centrum „Ukraina”. Firm prowadzi także sklep internetowy, który uwzględnia sklepowy asortyment i daje możliwość zakupów on-line. Na stronie „Smyka” znajdziemy także forum dla osób zainteresowanych dziecięcą tematyką.

www.ealergia.com.pl

Może Ci się również spodoba