Restauracja na bezludnej wyspie?

Wyspa Tortuga zaskoczy cię nie tylko wspaniałymi widokami, pięknym piaskiem i szmaragdowym morzem, w trakcie wylegiwania się na plaży, każdy chętnie coś by zjadł. Ale co tu zrobić, gdy wokół nie ma żadnego hotelu? Możesz oczywiście udać się na obiad na pokład łodzi, ale jest jednak coś jeszcze. Na wyspie znajdziesz małą restauracyjkę, a właściwie grill i kilka ławek ze stolikami.

Nic nie smakuje lepiej, jak świeżo przygotowane posiłki w blasku gorącego słońca. Najprawdziwsze owoce morza, ryby, mięso, a to wszystko z soczystymi warzywami i owocami, a w dodatku udekorowane kolorowymi kwiatami. Dodatkowo w zasięgu ręki same egzotyczne owoce, a w tym najsmaczniejsze kokosy, jakich nie jadłeś jeszcze nigdy wcześniej.

Czas spędzony tutaj, umila także prowizoryczny zespół, grający tematyczną muzykę na tutejszych drewnianych instrumentach. Niewątpliwe takie klimaty potrafią ukoić zmysły, zatrzymać się na chwilę i uciec od wszelkich trosk dnia codziennego. Nawet jeden dzień spędzony w takim otoczeniu potrafi zdziałać cuda.

Może Ci się również spodoba