Miami Beach, Floryda

płetwy https://teraztenis.pl/cennik/

Jeden z najsłynniejszych amerykańskich kurortów – Miami Beach, położony jest na wschodnim wybrzeżu Florydy, nad Oceanem Atlantyckim. Panuje tu klimat tropikalny. W okresie zimowym, odnotowane tutaj temperatury są najwyższe w całych Stanach Zjednoczonych. Miami Beach jest jednym z ulubionych miejsc wypoczynku gwiazd kina oraz celebrytów.

Na brzegach plaży, turyści mogą pływać, surfować, a także jeździć na nartach wodnych. Na szczególną uwagę zasługuje południowa dzielnica – South Beach. To właśnie tam kręcono słynne seriale i filmy, jak na przykład „Miami Vice”. Ciepła, krystaliczna woda Atlantyku, szerokie promenady oraz biały piasek sprawiają, że każdy kto zdecyduje się na wypoczynek w tym miejscu, nie będzie żałował.

Dodatkowo widok na nowoczesne budynki pozwala poczuć powiew prawdziwego luksusu. Znajdziemy tu setki nocnych klubów, hoteli, restauracji i butików. Oprócz South Beach warte uwagi są również Haulover Beach Park oraz South Pointe Park. Jeśli lubisz luksusowy wypoczynek, to miejsce jest idealne dla Ciebie.

Może Ci się również spodoba