Zabawa modą, czyli jak ubierać się po pięćdziesiątce

korty tenisowe poznań

Stroje dojrzałej pani wcale nie muszą być szare i nieciekawe. W każdym wieku można wyglądać dobrze i modnie, ale trzeba wiedzieć, jakimi zasadami powinno się kierować. Przy czym należy zaznaczyć, że moda nie polega wyłącznie na trzymaniu się sztywnych reguł, ale pozostawia pole do zabawy różnymi kolorami, modelami i połączeniami.

Panie w dojrzałym wieku powinny zrezygnować z bezkształtnych ciuchów, ale również z tych za bardzo opiętych. Za luźne ubrania dodają lat i kilogramów, a te zbyt obcisłe, podkreślają mankamenty figury. Ubiór musi być dopasowany do sylwetki.

Śmiało można wybierać kolorowe modele, bo żywe barwy odejmują lat i rozpogadzają twarz. Szczególnie latem, warto wybrać barwne ubrania. Nie można bać się także wzorów.

Wiadomo, że nie wszystkie z nich będą pasowały kobiecie po pięćdziesiątce, ale nie powinno rezygnować się z wzorzystych ubrań. Dobrze będą prezentowały się geometryczne motywy, a także większe kwiaty. Tutaj również można pobawić się kolorami i zdecydować się na kolorową bluzkę czy sukienkę.

www.2012gniewojca.pl

Może Ci się również spodoba