Spodnie w modzie 50 . Jakie modele wybrać?

polscy producenci odzieży spódniczki

W każdym wieku pojawiają się pytania, co tak naprawdę nam pasuje. Moda dla pań po pięćdziesiątce rządzi się swoimi prawami, ale tak naprawdę wszystko zależy od osoby. Kobiety różnią się od siebie nie tylko wiekiem, ale również figurą i osobowością.

Takie elementy składowe decydują o doborze odpowiedniego stroju. Dojrzałe kobiety nie są skazane wyłącznie na spodnie. W ich szafach powinny królować również sukienki i spódnice.

Spodnie to jednak opcja zarówno wygodna, jak i uniwersalna. Pasują do formalnych i nieformalnych okazji. W letnie dni, warto wybrać szersze spodnie z naturalnego materiału.

Dobrze, by były w jasnym kolorze, aby nie przyciągały promieni słonecznych. Takie spodnie w kolorach pastelowych, beżowych czy w brązach idealnie pasują na letnie dni. Warto zaopatrzyć się również w cygaretki.

Panie z nienaganną sylwetkę mogą pokusić się o wybór kolorowych, nieco obcisłych rurek. Rurkowe spodnie mogą wyszczuplić nogi, a żywe kolory odjąć lat. Pamiętajmy, bo do kolorowych spodni, dobrać stonowaną górę.

Może Ci się również spodoba