Sklepy samoobsługowe PSB Mrówka

https://lifestyle-store.pl/pol_m_Damskie_Obuwie-damskie_Trampki-226.html korty tenisowe poznań

PSB Mrówka to sieć samoobsługowych sklepów, które zlokalizowane są w całej Polsce. Są to placówki o charakterze „zrób to sam”. Sklepy tworzone są w ramach Centrali Grupy PSB i mają na celu uzupełnianie oferty produktowej samego PSB. Placówki sieci możemy znaleźć w miastach powiatowych. Kierowane są do odbiorcy detalicznego. Pierwsze placówki pilotażowe otwarto w 2002 roku w Suwałkach i Jarocinie.

Liczba sklepów stopniowo wzrastała. W 2013 roku, w Strzałkowie, powstała 150 placówka. Obecnie w całej Polsce znajduje się ponad 150 sklepów PSB Mrówka. W sklepach PSB Mrówka znajduje się od 5 do 20 tysięcy pozycji produktów, które możemy zaliczyć do takich kategorii jak kuchnia, łazienka, sprzęt AGD, meble, chemia budowlana, ogród i dom, materiały wykończeniowe oraz aranżacja wnętrz. Sklepowa hala ma zazwyczaj powierzchnię od 500 do 2500 metrów kwadratowych. Sklepy mogą pochwalić się także ogrodem.

Połączenie sklepów PSB Mrówka z PSB Profi pozwala klientom na kompleksowe zakupy, od wybudowania domu, przez jego wykończenie, po aranżację ogrodu. Znajdziemy tu również bardziej wyszukany asortyment taki jak Umywalki z konglomeratu.

Może Ci się również spodoba