Sieć handlowa Małpka Express

https://lifestyle-store.pl/pol_m_Meskie_Odziez-meska_Spodnie-204.html

Małpka Express to zlokalizowana w Polsce sieć sklepów spożywczo-monopolowych. Operatorem sklepów jest firma Małpka Spółka Akcyjna, której siedziba znajduje się w Poznaniu. Pierwsza Małpka Express została otwarta w 2012 roku. Dzisiaj sieć handlowa działa bardzo prężnie i otwiera ponad 150 placówek rocznie w całej Polsce.

Niekiedy liczba ta osiąga nawet wartość dwustu. Są to sklepy samoobsługowe, które oferują artykuły spożywcze, warzywa i owoce, pieczywo, słodkie produkty oraz nabiał. W Małpce znajdziemy również alkohole, chemię, prasę i wyroby tytoniowe. Klienci mogą skorzystać z dodatkowych usług. Bez problemu możemy nabyć produkty, które pozwolą przygotować coś na wzór catering finger food w Poznaniu.

Są to między innymi bezpłatny Internet, zapłata rachunków lub zakup ciepłych napoi i przekąsek w wydzielonej kawiarence Małpka Cafe. Sieć współpracuje z internetowym sklepem Merlin.pl. Taka współpraca odbywa się w ramach Grupy Czerwona Torebka.

W ramach tego partnerstwa, w wydzielonych punktach Małpka Express można bezpłatnie odebrać przesyłki zamówione w sklepie on-line Merlin.pl.

www.punktur.pl

Może Ci się również spodoba