Modna pięćdziesiątka, czyli co powinny nosić panie 50+?

ekskluzywne torebki damskie Najnowsza kolekcja sukienek damskich

Kobieta powinna dbać o siebie i swój strój w każdym wieku. Aby dobrze wyglądać, należy dopasować ubiór do weku, typu sylwetki i osobistych preferencji. Wystarczy zapamiętać kilka rad, by zawsze wyglądać olśniewająco. Spodnie to wygodny ubiór pasujący do pań w każdym wieku.

Dojrzałe kobiety nie muszą rezygnować nawet z jeansowych krojów. Spodnie można łączyć z tuniką lub elegancką bluzką. Do kompletu można dobrać również modną marynarkę. Nie bójmy się łączyć różnych stylów, ale róbmy to z głową, by nie wyglądać śmiesznie.

Panie 50 bardzo dobrze prezentują się w neutralnych kolorach, takich jak brązy, zielenie i beże. Wszystkie odcienie safari będą idealne. Nie tylko kolory są istotne. Również rodzaj materiału gra ważną rolę.

Lepiej wybierać te naturalne tkaniny, które są nie tylko komfortowe, ale i modne. Ciekawym dodatkiem do ubioru jest kamizelka. Sprawdzą się zarówno te grubsze, które ocieplą w chłodniejsze dni, jak i te cieńsze, pełniące funkcje ozdobne. Do wyboru stonowane lub kontrastowe.

www.stablack.eu

Może Ci się również spodoba