Moda 50+ – jak odmłodzić się strojem?

Odpowiedni strój może zdziałać cuda. Za pomocą ubrań możemy odjąć sobie nawet kilka lat. Pamiętajmy, że dobrze ubrana kobieta czuje się o wiele lepiej we własnym ciele.

Moda może być zabawą i nie warto z niej rezygnować nawet w dojrzałym wieku. Dowiedz się jak odjąć sobie lat za pomocą stroju. Jeśli zależy nam na młodszym wyglądzie, musimy zrezygnować ze zbyt luźnych ubrań.

Takie ciuchy tylko optycznie powiększą naszą sylwetkę, a tym samym dodadzą lat. Warto wybrać klasyczne, dobrze skrojone fasony, które będą podkreślały zalety, a nie wady sylwetki. Istotne są również dodatki.

To one potrafią ożywić strój. Kolorowa torebka czy buty na wyższym obcasie sprawią, że poczujesz się o kilka lat młodsza. Możesz bawić się modą, ale pamiętaj, by nie przesadzić.

Łącz elegancki styl z luźniejszymi dodatkami i komponuj ze sobą rożne kolorystyczne kombinacje. Musisz zachować jednak umiar, by nie wyglądać śmiesznie. Zwiewna apaszka czy delikatna bransoletka dodadzą kobiecości, a jednocześnie odejmą lat.

Może Ci się również spodoba