Moda 50+ – jak odmłodzić się strojem?

dkaren.com.pl figi koronkowe polski producent bielizny

Odpowiedni strój może zdziałać cuda. Za pomocą ubrań możemy odjąć sobie nawet kilka lat. Pamiętajmy, że dobrze ubrana kobieta czuje się o wiele lepiej we własnym ciele.

Moda może być zabawą i nie warto z niej rezygnować nawet w dojrzałym wieku. Dowiedz się jak odjąć sobie lat za pomocą stroju. Jeśli zależy nam na młodszym wyglądzie, musimy zrezygnować ze zbyt luźnych ubrań.

Takie ciuchy tylko optycznie powiększą naszą sylwetkę, a tym samym dodadzą lat. Warto wybrać klasyczne, dobrze skrojone fasony, które będą podkreślały zalety, a nie wady sylwetki. Istotne są również dodatki.

To one potrafią ożywić strój. Kolorowa torebka czy buty na wyższym obcasie sprawią, że poczujesz się o kilka lat młodsza. Możesz bawić się modą, ale pamiętaj, by nie przesadzić.

Łącz elegancki styl z luźniejszymi dodatkami i komponuj ze sobą rożne kolorystyczne kombinacje. Musisz zachować jednak umiar, by nie wyglądać śmiesznie. Zwiewna apaszka czy delikatna bransoletka dodadzą kobiecości, a jednocześnie odejmą lat.

Może Ci się również spodoba