Mini – do czego pasuje?

google lustrzane tunika na sylwestra

Mini może być bardzo kłopotliwą częścią garderoby – głównie dla kobiet, które na co dzień nie interesują się modą. Z czym więc łączyć tego typu spódniczkę, aby wyglądać dobrze? Dziś mini jest już tak bardzo popularna, że obowiązujące dawniej sztywne reguły dotyczące miejsc, w których nie wypada jej zakładać, w większości są już dziś mniej przestrzegane lub nawet nieaktualne. Jedyne, o czym musimy pamiętać to zachowanie dobrego smaku i estetyki.

Jeśli więc nasza minispódniczka ma dopasowany fason, powinniśmy postawić na luźną górę – może to być sweter, koszula, bądź nawet prosty oversizowy T-shirt lub bluzka, a czasem nawet narzutki kardigany. W innym przypadku, gdy nasza krótka spódniczka jest rozkloszowana, uszyta z koła lub falbanek, górna cześć stroju może być o wiele bardziej dopasowana. Jeżeli chodzi o buty, mamy tu bardzo duży wybór.

Mini pasuje bowiem zarówno do płaskich baletek, sandałów oraz tenisówek, jak i koturnów czy wysokich obcasów. Te ostatnie powinno się jednak rezerwować na raczej na wieczór lub randkę. Na co dzień w połączeniu z mini mogą wyglądać niestosownie.

Może Ci się również spodoba