Kolorowe spodnie dla pani 50+

femi pleasure czapka

Kolorowe spodnie to ostatni krzyk mody. Nie są one zarezerwowane wyłącznie dla młodych ludzi. Takie spodnie mogą być z powodzeniem noszone przez kobiety w różnym wieku.

Nawet dojrzałe panie mogą pokusić się o ich zakup. Nie muszą zadowalać się jedynie spodniami w stonowanych barwach. Jeśli decydujemy się na założenie kolorowych spodni, pamiętajmy, by dobrać do nich stonowane dodatki.

Barwne spodnie są główną atrakcją, której nic nie powinno przyćmić. Do miętowych czy różowych spodni będzie pasowała biała lub czarna bluzka bez żadnych wzorów. Do stroju możesz dopasować cienki pasek i inne dodatki.

Kolczyki, bransoletka czy naszyjnik również mogą być kolorowe. Nie przesadź jednak z różnorodnością kolorów, by cały strój nie wyglądał śmiesznie. Do barwnych dżinsów będą pasowały płaskie balerinki.

Do stroju składającego się z kolorowych spodni, stonowanej bluzeczki i jednego kolorowego dodatku, można dobrać torbę w intensywnym odcieniu. Na taki krok można się zdecydować jedynie w przypadku, gdy całość nie wygląda zbyt kolorowo.

www.kuszyk-mediacje.pl

Może Ci się również spodoba