Kobieta dojrzała w spódnicy

Ornamo srebrna biżuteria

Czy dojrzałe panie skazane są na bezkształtne sukienki i materiałowe spodnie na kant? Bzdura. Kobiety 50 bardzo dobrze prezentują się w spódnicach, ale muszą być one dopasowane do ich sylwetki. Wiadomo, że miniówki znajdują się raczej na liście ubrań zakazanych, ale dłuższe spódnice są jak najbardziej wskazane.

Wraz z biegiem lat, trudniej radzić sobie z utrzymaniem idealnej sylwetki. Dlatego podstawową zasadą jest dopasowanie ubrań do swojej figury. Właściwy dobór stroju potraf podkreślić zalety, a ukryć mankamenty sylwetki każdej kobiety.

Tak samo jest ze spódnicami. Tutaj raczej odpadają spódnice szyte z koła. One mogą jedynie optycznie dodać kilogramów, co nie jest pożądane.

Lepiej wybrać spódnice w kształcie litery A. Bardzo dobrze będą prezentowały się również ołówkowe modele. Takie spódnice można ożywić ciekawym paseczkiem.

Można również zdecydować się na spódnice w różne wzory. Pamiętajmy, że wzory nie mogą być zbyt małe ani zbyt duże. Zdecydujmy się również na różne wersje kolorystyczne.

Warto mieć czarne, szare, granatowe, a także bakłażanowe spódnice.

Może Ci się również spodoba