Kobieta 50+ i modne dodatki

https://teraztenis.pl/cennik/ https://www.akademiapiekna.com.pl/bluza-damska-w-eleganckich-stylizacjach-z-czym-mozesz-ja-laczyc/

Modnym można być w każdym wieku. Panie 50 powinny ubierać się z klasą, ale nie wyklucza to mieszania różnych stylów i eksperymentowania z kolorami. We wszystkim trzeba zachować jednak umiar. Warto pamiętać, że strój nabiera charakteru dopiero po dobraniu do niego odpowiednich dodatków. Dojrzałe kobiety nie muszą rezygnować z wysokich obcasów.

Baleriny czy sandały na płaskiej podeszwie są bardzo wygodne, ale to obcasy nadają smaczku. Nie trzeba koniecznie wybierać bardzo wysokich modeli. Wystarczy mały obcas, by nogi od razu wydały się smuklejsze. Zamiast tysiąca byle jakich torebek, lepiej kupić jedną, a porządną. Dobrej jakości torebka może służyć przez wiele lat pasować do każdej okazji.

Większa torba pomieści wszystkie ważne rzeczy, które musisz nosić ze sobą. Istotną kwestią jest również bielizna. Trzeba zadbać o to, by stanik był dopasowany do konkretnej osoby. Źle dobrana bielizna znacznie postarza, a przecież nie o to w tym chodzi. Dobry dobór bielizny, pozwoli na pozbycie się paru lat.

Może Ci się również spodoba