Ganguro

https://steelstorm.pl/pl/19-trening-silowy

Ten styl z japońskich ulic został zaczerpnięty przez nastolatki z powodu fascynacji urodą Europejek. Bezkrytyczne podążanie za kontynentalnymi trendami prowadzi do często kuriozalnych i tandetnych stylizacji, ale o tym za chwilę. Czym charakteryzuje się styl ganguro? Fanki tego stylu farbują włosy na jasne kolory – blond, jasnorudy, czasem wręcz srebrno-siwy.

Spędzają także długie godziny na solarium, co w przypadku azjatyckiego typu skóry daje bardzo nienaturalny efekt. Jeśli chodzi o makijaż ganguro preferują jasne cienie do powiek – pudrowy róż, perłowy, biały, ewentualnie jasnofioletowy. Obowiązkowym elementem są również sztuczne rzęsy o nienaturalnej długości, różowa lub biała szminka na ustach oraz błyszczące elementy przyklejane na twarz – serduszka, gwiazdki, kwiatki.

Dość często noszą także bardzo długie sztuczne paznokcie. Chociaż najbardziej rzucającym elementem stroju jest makijaż oraz włosy, to garderoba także odgrywa istotną rolę. Bardzo krótkie spódniczki oraz wysokie buty do kolan na dużych platformach to rodzaj uniformu.

Może Ci się również spodoba