Fryzura wyszczuplająca

golfy damskie https://praus.pl/listonoszki

Wiele kobiet uważa, że ma zbyt okrągłą buzię. Doradzimy ci jak się obciąć, pofarbować i czesać, aby wysmuklić twarz, podkreślić smukłą szyję i wyglądać zawsze elegancko.

Będąc u fryzjera poproś o wycieniowanie włosów od połowy ich długości i… grzywkę! Te dwa triki wysmuklą twarz. Pamiętaj jednak, że ciężka i gęsta grzywka, obcięta na wprost wcale ci nie sprzyja.

Zdecyduj się na asymetryczną! Jeżeli farbujesz włosy – postaw na pasemka, które również odejmują kilogramów. Zastanawiasz się jakie uczesanie będzie dla ciebie odpowiednie? Unikaj prostych pasm włosów.

Najlepsze będą delikatne, grube fale, układające się wzdłuż twojej twarzy. Z pewnością odwrócą uwagę od jej pełnych kształtów.

Do pracy możesz czesać się w wysokie kucyki, koki, a nawet w stylu Amy Winehouse. Natapirowane i wysoko upięte włosy wysmuklą każdą twarz.

O czym musisz pamiętać? O luzie! Wysoko upięty kucyk będzie dobrze wyglądał, jeżeli wypuścisz z niego kilka luźnych kosmyków. Kok wydłuży twarz, jeżeli zrobisz go w stylu „artystycznego nieładu”.

www.profilaktycznie.net.pl

Może Ci się również spodoba