Dojrzała kobieta to nie nastolatka!

tuniki sklep internetowy https://pakuten.pl/131-sukienki-na-wesele

Szafa dojrzałej kobiety powinna być bogata w stroje na różne okazje. Ubrania muszą być przede wszystkich wygodne, a jednocześnie eleganckie. Nie mogą być to przypadkowo wybrane ciuchy.

Konkretne ubrania trzeba dostosować nie tylko do swojego wieku, ale również sylwetki. Pamiętajmy, że dojrzałej pani nie przystoi ubierać się jak za nastoletnich lat. Odpowiednio dobrany strój potrafi odjąć kilku lat.

Nie chodzi jednak o to, by ubierać się jak nastolatka, ale wybierać ciuchy, które będą z nami współgrały. W garderobie pni 50 nie ma miejsca na koszulki z postaciami z bajek czy zabawnymi napisami. Taki strój sprawi, że będziemy wyglądać po prostu śmiesznie.

Nie oznacza to jednak, że dojrzałe kobiety są skazane na nudne stylizacje. Należy jednak znaleźć umiar i nie przesadzić w żadną ze stron. Zamiast krótkich spódniczek i zabawnych koszulek, lepiej zdecydować się na dobrze skrojoną sukienkę w kolorowe wzory.

Kobieca i kolorowa sukienka od razu odejmie nam lat i sprawi, że będziemy dobrze wyglądać. Nie możesz przesadzić również z wysokością obcasów. Lepiej zdecydować się na buty na średnim obcasie.

Może Ci się również spodoba